Dostawa Emerica SP18

Dostawa Emerica SP18

Jak zwykle w marcu przyjechała do nas wielka paczka z butami od Emerica. Chłopaki z USA z teamu Emerica z "The Bossem" na czele przygotowali bardzo deskorolkową kolekcję w tym Reynolds 3 G6. Stara-nowa "trójka" model znany od lat, po długiej przerwie wraca do skateshopowe półki. Model "Backed by The Boss!" - przygotowany przez Andrew Reynoldsa to klasa sama w sobie. Każdy zna R3, ten mega deskorolkowy bucik wpada w oko, zbudowany z najlepszych materiałów przygotowany tak by sprostać codziennym skate wyzwaniom.

Na nasze półki wjechały też Emerica Reynolds Low Vulc - nieco lżejsza i niższa konstrukcja od Reynolds 3, utrzymywana w sprzedaży od wielu sezonów, uznawany za bestseller ze stajni Emercia. Klasyczna wulkanizowana, biała podeszwa, smukły profil cholewki i elegancki znak "E" jak Emerica na boku buta - to znaki rozpoznawcze tego modelu.

Wino G6 to kolejny świeży model w naszej ofercie - niski miejski model Wino nabrał deskorolkowego charakteru i został osadzony na podeszwie G6. Dzięki temu Emerica Wino G6 to kolejny deskorolkowy shredder!

Sprawdź kolekcję:
http://zebra-skate.pl/4_emerica
http://zebra-skate.pl/buty/642-buty-emerica-reynolds-3
http://zebra-skate.pl/buty/644-buty-emerica-reynolds-low-vulc-blackblackgrey.html

emerica-reynolds-zebra-skate