Buty Vans PRO

Buty Vans PRO

Butów Vans nikomu przedstawiać nie trzeba, historia marki sięga lat 60tych - to właśnie wtedy w USA bracia Van Doren stworzyli pierwszy model The Authentic które cieszyły się sprzedażą już pierwszego dnia. Po wielu latach intensywnej produkcji Vansów Classic przyszedł czas na stworzenia butów przeznaczonych do ostrego katowania na deskorolce.

Mowa o Vans PRO - kolekcji butów o wzmocnionej konstrukcji: wysokiej, miękkiej wkładce wewnętrznej UltraCush HD i mocnej cholewce DURACAP.
Wkładka UltraCush HD utrzymuje stopę w optymalnym położeniu dając doskonały boardfeel ale też pochłania drgania (z agresywnych lądowań ale też pochodzące z ulubionej kostki brukowej!). Natomiast za sprawą cholewki DURACAP buty wytrzymują dłużej niż standardowe Vansy. "Weapon of choice" wielu wymiataczy i niesponsorowanych przez brandy obuwnicze prosów. Genialny klasyczny, kalifornijski, lekko rockowy styl w połączeniu z deskorolkowym zacięciem - to najbardziej rozpoznawalne wizualne cechy brandu.

Dzięki tym rozwiązaniom kolekcja Vans PRO Skate wyróżnia się na rynku i jest częstym wyborem ceniących sobie wygodę i styl skaterów.
Sprawdźcie kolekcję butów skate w naszym dziale "Buty", znajdziecie tam najlepsze modele: Vans Sk8 Hi Pro, Gilbert Crockett Pro czy Old Skool Pro!

http://zebra-skate.pl/35_vans

buty vans colageOkolice pierwszego sklepu Vans w USA.